adres Kancelaria Adwokacka Nadia Tomkiewicz ul. Albatrosów 7, 30-716 Kraków
adres adwokat@kancelariatomkiewicz.pl     adres tel.: 784 717 972

O mnie

 

Adwokat Nadia Tomkiewicz

nadia tomkiewicz

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, a w 2019 roku z wynikiem pozytywnym złożyłam egzamin adwokacki.

Działalność na rynku usług prawniczych rozpoczęłam już na początku studiów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam początkowo w kancelariach notarialnych, gdzie przygotowywałam projektów umów i zdobywałam wiedzę praktyczną w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego i prawa rodzinnego. Od 2012 roku przez 8 lat byłam związana z renomowaną krakowską kancelarią, której właścicielem jest wysokiej klasy adwokat - dr Michał Sowa, zdobywając wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania zawodu adwokata.

W trakcie wieloletniej praktyki w świadczeniu pomocy prawnej zdobyłam umiejętności i kwalifikacje pozwalające na rozpoczęcie własnej praktyki adwokackiej, zapewniając profesjonalizm i rzetelności świadczonych usług.

W ramach prowadzonej przeze mnie działalności zapewniam kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w konkretnych sprawach, a także w ramach stałej obsługi prawnej poprzez:

  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych,
  • sporządzanie projektów umów,
  • reprezentowanie przed sądami i urzędami,
  • prowadzenie windykacji należności.

W ramach prowadzonej działalności współpracuje z kancelariami notarialnymi, biurem rachunkowym, biegłymi, zarządcą nieruchomości, tłumaczami przysięgłymi.

 

 


"Lojalność jest najpierwszym i najwazniejszym przykazaniem, jakie obowiązuje adwokata przed sądem"

Fernand Payen

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Nadia Tomkiewicz
ul. Albatrosów 7, 30-716 Kraków,
NIP: 679-30-46-200,
adwokat@kancelariatomkiewicz.pl
tel. 784 717 972

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00. 

Social Media